(+90) 533 613 28 60
mayo@mayo.com.tr

Güvenlik

- Site’de kredi kartı ile alışveriş yapmak aşağıdaki güvenlik protokollerine tabidir:

- Kişisel bilgileriniz, kart numaranız ve şifreleriniz kayıt edilmez, saklanmaz.

- 28bit SSL şifrelemesi kullanılmaktadır.

- 3D Secure ile güvenli kredi kartı kullanımı sunulmaktadır.

www.mayo.com.tr istisnai durumlarda bankadan sözlü olarak siparişe ilişkin ödemenin teyidini isteyebilir. Bu durumda, bankanız sizi bankada kayıtlı bilgilerinizden ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.

Güvenlik işlemleri sebebiyle, kayıtlı bulunan telefon numaranızın doğru olduğundan emin olunuz, Siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için sisteme kaydetmiş olduğunuz numaralar ve e-posta adresiniz kullanılacaktır.

Site`de alışverişleriniz SSL (Secure Socket Layer) sertifikası garantisi altındadır. SSL sertifikasının görevi, kullanıcı bilgisayarı ile sitenin bulunduğu ana bilgisayar (server) arasındaki bilgi akışının güvenli olarak yapılmasını sağlamaktır. Bu sayede istemci ile sunucu arasındaki bilgiler şifrelenmiş olarak paketlenir ve ancak kullanıcı tarayıcısı (browser) veya sunucu tarafından çözülür. Böylelikle, kullanıcı tarafından sunucuya gönderilecek önemli bilgiler, kredi kartı, üye bilgileri vs. bilgiler sunucuya ulaşıncaya kadar okunamaz veya kopyalanamaz.

 

Sizin için ne yapabiliriz?

Size yardımcı olabileceğimiz her konuda destekçiniziz.
  • Hızlı Teslimat

    Belirtilen Süre içinde Zamanında Teslimat.
  • 10:00 / 19:00 Arası Destek

    Haftaiçi ve Cumartesi 10:00/ 19:00 Pazar 12:00 / 19:00 çalışma saatlerimizde ulaşabilirsiniz.
  • En İyi Kalite

    Kaliteli Hizmeti Sizlere Sunuyoruz.