(+90) 533 613 28 60
mayo@mayo.com.tr

Teslimat Prosedürü

Siparişiniz onaylandıktan sonra 5 iş günü içinde sipariş formunda belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilir.  Teslimat süresi ve koşulları yoğunluğa bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Grev, lokavt, tabii afetler, halk hareketleri, savaş, sabotaj ve yangın halleri vb. olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan adreste bulunmama, teslim teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması vb. durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Ürününüzü teslim alırken kargo paketini kargo şirketi görevlisinin önünde açınız ve paket içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır.

Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan bir kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilecektir.

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda, kargo şirketi görevlisi bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde Kargo firmasının Müşteri Hizmetlerini arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.

Sizin için ne yapabiliriz?

Size yardımcı olabileceğimiz her konuda destekçiniziz.
  • Hızlı Teslimat

    Belirtilen Süre içinde Zamanında Teslimat.
  • 10:00 / 19:00 Arası Destek

    Haftaiçi ve Cumartesi 10:00/ 19:00 Pazar 12:00 / 19:00 çalışma saatlerimizde ulaşabilirsiniz.
  • En İyi Kalite

    Kaliteli Hizmeti Sizlere Sunuyoruz.